Resim Galerisi


Krom Çelik Kaplama Sistemleri

Paslanmaz Çelik Kaplama Sistemleri; Paslanmaz levha üzeri nitrit ile kaplanarak altın ve gümüş efektleri elde edilebilmiştir. Son derece dayanıklı olan bu malzeme Türkiye ye çatı kaplama malzemesi olarak firmamız tarafında ilk defa uygulanarak kazandırılmıştır.

Paslanmaz çelik, sadece arduaz sistemi ile uygulanarak görsel efekt etkili bir şekilde elde edilebilir. Alt yapı sistemleri çeşitlik göstermekle birlikte ısı izolasyonu gerekmeyen kısımlarda direkt olarak zemine uygulanabilir.

Firmamız bu uygulamayı ilk olarak Rusya’nın Çeçenistan bölgesinde uygulamıştır. Daha sonra ülkemizde de uygulama sıklığı bakımından oldukça tercih edilmiştir.

Ürünlerimizi detaylı incelemek için kataloglarımızı inceleyebilirsiniz...
Görüntüle
modern cami mimarisi, modern cami tasarımı, cami kurşunu, kurşun kaplama, kubbe kurşunu, kurşun fiyatı, kurşun uygulama, çinko kaplama, titanyum çinko kaplama, bakır kaplama, alüminyum kaplama, kurşun levha, kurşun külçe, kurşun plaka, krom kaplama, cami projesi, kurşun kg fiyatı, çatı kaplama, kenet kaplama, kenet sistem, röntgen odası kurşun, x-ray ışınları kurşun izolasyon, ultrason odası kurşun izolasyon,